• Sākums >
  • Vides nometne skolas vecuma bērniem „Vides pētnieks”

Vides nometne skolas vecuma bērniem „Vides pētnieks”

Reģ Nr. 1-08/166/2015

Projekta mērķis

Veicināt bērnu interesi un zinātkāri par vidi un vides aizsardzību dažādās dzīves jomās, kā arī rosināt atbildīgas attieksmes pret vidi paušanu un popularizēšanu savā novadā.

Projekta uzdevumi

1. Sniegt iespēju ikvienam Cēsu novada sākumskolas skolēnam piedalīties dienas nometnē. 2. Sniegt bērniem pozitīvu pieredzi aktīvai brīvā laika pavadīšanai. 3. Rosināt interesi par dažādiem vides objektiem savā novadā. 4. Veidot prasmes aktīvai vides izpētei, novērojumu analizēšanā un atziņu veidošanā. 5. Sniegt pozitīvu pieredzi videi draudzīgas attieksmes paušanā un sabiedrības iesaistīšanā.

Projekta rezultāti

1. Projektā piedalījušies 60 Cēsu novada bērni vecumā no 7 – 12 gadiem. 2. Bērni ir iepazinuši vismaz 5 Cēsu novada vides objektus un prot par tiem pastāstīt. 3. Bērni prot atšķirt videi draudzīgu iepakojumu. 4. Katrs bērns ir piedalījies vismaz vienā radošajā darbnīcā un pagatavojis vismaz vienu darbu, kas pauž nometnē piedzīvotās atziņas. 5. Katrs bērns ir ierosinājis videi draudzīga dzīvesveida paraduma ieviešanu savai ģimenei. 6. Bērni ir izveidojuši dabas instalāciju, kura piesaista apkārtējo uzmanību vēl mēnesi pēc nometnes beigām. 7. Ir sagatavoti vismaz 2 informatīvie materiāli par nometnes gaitu un bērnu atziņām un publicēti novada portālā cesis.lv, laikrakstā „Druva” un biedrības „Brīnummāja” interneta lapā brinummaja.lv.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 31.07.2015
Īstenotājs Brīnummāja
Vaives pagasts, "Kadiķi", LV-4136
Projekta kopējās izmaksas 6 758.82 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 368.07 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 368.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.