• Sākums >
  • “Zaļās vērtības” – sabiedrības ilgtspējīgas attīstības pamats

“Zaļās vērtības” – sabiedrības ilgtspējīgas attīstības pamats

Reģ Nr. 1-08/15/2019

Projekta mērķis

Veicināt sabiedrības apzinīgu, atbildīgu attieksmi pret “zaļajām vērtībām”, popularizējot valsts īstenoto vides politiku: “Dzīvot zaļi!”.

Projekta uzdevumi

Lai sasniegtu projektā izvirzīto mērķi tiks īstenotas divas aktivitātes, kas ir vērstas uz sabiedrības izglītošanu par “zaļā” dzīvesveida priekšrocībām: 1.Sarīkot vides nozares praktiķu konferenci, kurā vides jomas profesionāļi (VVD, VARAM, nevalstisko organizāciju pārstāvji, augstskolu mācībspēki) atskatās uz Latvijā 30 gadu laikā izveidotās vides aizsardzības sistēmas attīstību, sasniegumiem un, daloties pozitīvajā pieredzē un atziņās, sniedz vēstījumu sabiedrībai par “zaļās” domāšanas un vērtību priekšrocībām. 2. Publiskā pasākumā apbalvot “Zaļās izcilības balvas” 2019. gada laureātus, kas izvirzīti no VVD pārraugāmo uzņēmumu vidus un pašvaldībām, informējot sabiedrību par viņu paveikto vides aizsardzības jomā, mazinot veiktās saimnieciskās darbības ietekmi uz vidi.

Projekta rezultāti

1. Veikta cenu aptauja pakalpojuma iegādei 2. Pirmajā jūnija nedēļā sarīkota nozares praktiķu konference “Vides aizsardzības nozarei Latvijā – 30.gadi” ar ārvalstu vides speciālistu piedalīšanos 3. Pirmajā decembra nedēļā 02.12. – 08.12. sarīkota “ Zaļās izcilības balvas 2019” pasniegšanas ceremonija to VVD pārraudzībā esošo uzņēmumu, kā arī pašvaldību pārstāvjiem, kas savā ikdienā ar izpratni un atbildību izturas pret vides jautājumiem un parāda šajā jomā izcilu sniegumu.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 31.12.2019
Īstenotājs Valsts vides dienests
Rīga, Rūpniecības iela 23, LV-1045
Projekta kopējās izmaksas 6 960.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 6 960.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.