Tīrākai planētai

Reģ Nr. 1-08/158/2015

Projekta mērķis

Radīt iespēju apgūt zināšanas, vērtību izpratni, kā arī veidot attieksmes, prasmes un iemaņas apzinātā vides saglabāšanā un tās kvalitātes uzlabošanā.

Projekta uzdevumi

1.Turpināt audzināt bērnos cieņu pret dabu un cilvēci. 2.Padziļināt izpratni par katra atbildību vides resursu saglabāšanā un atkritumu lietderīgā apsaimniekošanā. 3.Iesaistīt vides izglītības problēmu veiksmīgā risināšanā. 4.Apzināt veiksmīgo pieredzi vides resursu saimnieciskā izmantošanā. 5.Atjaunot ābeļdārzu.

Projekta rezultāti

1.Skolēni būs apguvuši prasmes un iemaņas atkritumu apsaimniekošanā – iesaistīšanās makulatūras un bateriju vākšanas akcijās. 2.Tiks iemācīti, kā lietderīgi izmantot šķietami nederīgās lietas – izstāde „Lietas otrā dzīve” 3.Tiks iegūtas zināšanas par dabas materiālu daudzpusīgo izmantojumu tautsaimniecībā – anketas un viktorīna pēc ekskursijas uz Līgatni 4.Skolā būs izglītotāki skolēni vides jautājumos – nometnes skrejlapā apkopotais materiāls atainos nodarbībās apgūtās zināšanas. 5.Tiks izveidots blogs, kurā regulāri tiks fiksētas aktivitātes saistībā ar vides sakārtošanu un saglabāšanu. 6.Iepazīsies ar Jaundomes vides izglītības centru. 7.Skolas apkārtnē tiks atjaunots ābeļdārzs.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 30.06.2015
Īstenotājs Indras vidusskolas atbalsta biedrība "Skola ar nākotni"
Indras pagasts, Skolas iela 1,
Projekta kopējās izmaksas 3 150.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 362.50 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.