• Sākums >
  • Daba Tavā sētā. Mājvietas putniem, zvēriem, kukaiņiem

Daba Tavā sētā. Mājvietas putniem, zvēriem, kukaiņiem

Reģ Nr. 1-08/155/2016

Projekta mērķis

Izdot grāmatu “Daba Tavā sētā. Mājvietas putniem, zvēriem un kukaiņiem” un to izplatīt Latvijas skolās, bibliotēkās un vides centros, kā arī interneta vidē. Grāmatas mērķis: skaidrot ikvienam Latvijas iedzīvotājam par iespējām savā pagalmā vai lauku sētā piesaistīt savvaļas dzīvniekus un rūpēties par dabas daudzveidību, kā arī rosināt rīkoties.

Projekta uzdevumi

1) Sagatavot un izdot grāmatu “Daba Tavā sētā. Mājvietas putniem, zvēriem un kukaiņiem” (ap 120 lpp.) ar praktisku nozares speciālistu sagatavotu informāciju par savvaļas dzīvniekiem lauku sētā vai pagalmā. Uzskatāmībai tā būs labi ilustrēta ar fotoattēliem un ietvers kvalitatīvas konstrukciju skices ērtai lietošanai. 2) Izplatīt publikāciju Latvijas skolās, bibliotēkās un vides centros, dabas aizsardzības organizācijām. 3) Grāmatas elektronisko versiju publicēt internetā. Latvijas Ornitoloģijas biedrības interneta vietnē www.lob.lv, Dabas aizsardzības pārvaldes interneta vietnē www.daba.gov.lv, dabas novērojumu portālā www.dabasdati.lv. 4) Dot iespēju grāmatu iegādāties ikvienam interesentam. 5) Sarīkot grāmatas prezentācijas pasākumus Rīgā un ārpus tās.

Projekta rezultāti

1) Sagatavota un 5000 eksemplāros izdota grāmata “Daba Tavā sētā. Mājvietas putniem, zvēriem un kukaiņiem” (ap 120 lpp.). 2) Publikācija izplatīta Latvijas skolās (ap 900), bibliotēkās (ap 800) un vides centros (5), dabas aizsardzības organizācijām (vairāk nekā 20). 3) Izdevuma elektroniskā versija pieejama interneta lapās www.lob.lv, www.daba.gov.lv, www.dabasdati.lv. 4) Izdevums nopērkams SIA “Motacilla” un Latvijas grāmatnīcās. 5) Sarīkoti grāmatas prezentācijas pasākumi – viens Rīgā un vismaz 4 ārpus Rīgas, par ko informēti plašsaziņas līdzekļi.

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 30.03.2017
Īstenotājs Latvijas Ornitoloģijas biedrība
Rīga, Skolas iela 3, LV-1010
Projekta kopējās izmaksas 34 101.04 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 33 731.04 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.