• Sākums >
  • Bērnu un jauniešu vides izglītības nometne „Skolasprieks-2015”

Bērnu un jauniešu vides izglītības nometne „Skolasprieks-2015”

Reģ Nr. 1-08/155/2015

Projekta mērķis

Realizēt Stalbes vidusskolas struktūrvienības skolēnu un darbinieku bērnu un jauniešu vides izglītības nometni „Skolasprieks”-2015

Projekta uzdevumi

Projekta ietveros tiktu realizēta bērnu un jauniešu vides izglītības nometne, kuras galvenais uzdevums- veidot izpratni par vidi un dabu, ieraudzīt īpatnības un problēmas tieši apkārtējā vidē, veicināt sekmīgu skolēnu, skolotāju un vecāku sadarbību, kas pēc skolas reorganizācijas, ir joprojām ļoti aktuāli. Svarīgi arī nometnes dalībniekus ievadīt priekšā stāvošajam jaunajam mācību gadam, realizēt dažādas integrētās mācību nodarbības gan telpās, gan brīvdabā, attīstīt skolēnu iekšējo motivāciju apgūt jaunas zināšanas par vides aizsardzību, konkrēti mācoties par ūdens nozīmi cilvēka iekšējā un ārējā pasaulē un uzņemties atbildību par to, kā arī lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

Projekta rezultāti

Realizēta skolas vecuma bērnu un jauniešu vides izglītības nometne. Skolēni ir ieinteresēti par savu apkārtējo vidi, tās saudzēšanu, ir guvuši jaunas zināšanas un iemaņas par ūdens plašo pielietojumu un nepieciešamību ikdienā. Lietderīgi pavadītas brīvlaika 3 dienas un gūta motivācija savam ikdienas darbam – mācībām jaunajā mācību gadā. Skola aktualizējusi savu nozīmīgumu novadā.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 13.08.2015
Īstenotājs Stalbes vidusskola
stalbes pagasts, Iktes, LV-4151
Projekta kopējās izmaksas 1 803.59 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 358.59 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.