• Sākums >
  • Latvijas nacionālie dabas simboli

Latvijas nacionālie dabas simboli

Reģ Nr. 1-08/151/2015

Projekta mērķis

Veicināt Nīcas novada un tuvāko pilsētu skolas vecuma bērnu interesi par Latvijas nacionālajiem dabas simboliem un iepazīstināt ar tiem, kā arī izprast to nozīmi un sakarības dabā.

Projekta uzdevumi

- Iepazīstināt bērnus ar Latvijas nacionāliem dabas simboliem (mārīte, liepa, ozols, pļavu pīpene, dzintars, baltā cielava; - Zinošu lektoru – speciālistu vadībā atrast dabā, atpazīt un uzzināt vairāk par šiem dabas simboliem, dodoties ekskursijās tuvējā apkārtnē uz Papes dabas parku, Bernātu dabas parku un Jūrmalciemu; - Rosināt bērnu interesi par dabu; - Veicināt radošu, praktisku un glītu darbiņu veidošanu no dabas materiāliem; - Popularizēt aktīvu, dabai draudzīgu un drošu dzīvesveidu pie Bārtas upes; - Rosināt bērnus vairāk laika pavadīt dabā un vērot dažādu dabas procesu norisi; - Bērnu sadraudzības veicināšana.

Projekta rezultāti

1. Noorganizēta 5 dienu dienas nometne 20 Nīcas novada un Liepājas bērniem; 2. Novadītas 5 radošās darbnīcas, kuru rezultātā taps no dabas materiāliem vai dabas iedvesmotas noderīgas lietas, lai atgādinātu par mācīto nometnē; 3. Noorganizētas 3 ekskursijas ar autobusu uz Papes dabas parku, Bernātu dabas parku, kā arī Nīcas skaistā dārza un rotkales Guntas Vecpils apciemojums; 4.Noorganizēts1 laivu brauciens Bārtas upē sadarbībā ar Nīcas jauniešu centru un „Sofijas laivas”.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 03.07.2015
Īstenotājs Bārtas upes radošā apvienība (BURA)
Otaņku pagasts, Upeskrasti, LV-3473
Projekta kopējās izmaksas 2 277.33 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 494.03 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.