• Sākums >
  • No idejas līdz risinājumam 48 stundu laikā

No idejas līdz risinājumam 48 stundu laikā

Reģ Nr. 1-08/134/2014

Projekta mērķis

Cilvēka darbības rezultātā radīto problēmu apzināšana un jēgpilnas novēršanas stratēģija vides ilgtspējīgai attīstībai un atbildīgam dzīvesveidam, izmantojot komandu darba metodi pēc Garage48 principa.

Projekta uzdevumi

1. Apzināt pilsētā un apkārtnē esošās vides un ekoloģijas problēmas, izveidojot domu karti ar problēmu atspoguļojumu un atbilstošiem risinājumiem. 2. Komandu darbā (piedaloties nodarbībās, apmeklējot uzņēmumus, konsultējoties ar pašvaldības atbildīgajiem dienestiem utt.) pētīt sekojošas jomas: ūdens patēriņu, atkritumu apsaimniekošanu, elektrības patēriņu, CO2 izmešu esamību, sadzīves ķīmijas lietošanu. 3. Apgūt sadarbības, lēmumu pieņemšanas, prezentācijas prasmes (iepazīstoties ar Garage48 principu komandu veidošanā, ideju un produkta radīšanā, kā arī piedaloties komandu saliedēšanas un prezentāciju veidošanas nodarbībās)

Projekta rezultāti

1. Izveidotas 5 domu kartes – konkrēti ieteikumi atbildīga dzīvesveida īstenošanai; 2. Apmeklēti 5 ar pētāmo tēmu saistīti uzņēmumi; 3. Apmeklētas 10 nodarbības par pētāmo tēmu; 4. Izstrādāti 5 ieteikumu bloki iedzīvotāju un uzņēmumu savstarpējai mijiedarbībai atbildīga dzīvesveida īstenošanā. 5. Apgūts Garage48 princips komandu darbā (1 nodarbība); 6. Izkoptas sadarbības un prezentācijas spējas (2 nodarbības).

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 22.08.2014
Īstenotājs Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
Valmiera, Lāčplēša iela 2, LV 4200
Projekta kopējās izmaksas 1 320.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 990.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.