• Sākums >
  • Ceļojumi Zemūdens valstībā

Ceļojumi Zemūdens valstībā

Reģ Nr. 1-08/128/2015

Projekta mērķis

Sniegt iespēju Vaiņodes novadā mācību laikā dzīvojošiem Liepājas pilsētas, Grobiņas, Priekules un Vaiņodes novadu, kā arī Rīgas pilsētas un tās apkārtnes bērniem organizēti pavadīt vasaras brīvlaika dienas ārpus pilsētas, organizējot vides izglītības nometni, lai projekta mērķa grupā veicinātu izpratni par vidi un dabu, tās problēmām un motivētu aktīvai darbībai vides aizsardzībā.

Projekta uzdevumi

- Veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu; - Attīstīt un pilnveidot nometnes dalībnieku komunikācijas spējas; - Dot iespēju apgūt iemaņas dziedāšanas, dejas, aktiermeistarības, improvizācijas, lietišķās un vizuālās mākslas darbnīcās; - Mācīt darboties ar makšķerēšanas rīkiem un piederumiem; - Radīt interesi par zivju ēdieniem un iemācīt pašiem tos pagatavot; - Uzzināt par Latviju, Vaiņodi, tās apkārtni, kultūru un tradīcijām.

Projekta rezultāti

1. Nometnes aktivitātēs piedalījušos bērnu skaits- 30 gab. 2. Nometnes norises ilgums- 6 diennaktis. 3. Dalībnieki nometnes laikā iepazīstināti ar šādām tēmām: ūdens plašums un tā nozīme pasaulē, tuvākās apkārtnes – Vaiņodes un Vaiņodes novada- vēsture, ģeogrāfija, kultūras pieminekļi un tūrisma objekti, Latvijas un pasaules flora un fauna; drošība bērna veselībai un dzīvībai bīstamās situācijās. 4. Noorganizēta diennnaksts nometne- 1 gab. 5. Nometnes laikā noorganizēto radošo un fizisko aktivitāšu kopējais skaits- 28 gab. 6. Vides izglītības un audzināšanas aktivitāšu īpatsvars no kopējām noorganizētās nometnes programmas aktivitātēm - 64%. 7. Nometnes vides izglītības un audzināšanas aktivitātēs iesaistītā personāla skaits- 7 gab. 8. Nometnes aktivitātēs iesaistītā personāla skaits- 8 gab. 9. Nometnes laikā bērniem nodrošināto ēdienreižu skaits- 21 gab. 10. Nometnes laikā bērniem nodrošināto ekskursiju skaits- 5 gab. 11. Bērnu pārvadāšanai ekskursiju laikā nodrošināts transports- 1 gab. 12. Nometnes norisei iegādāts inventārs/materiāli: 1. māls- 50 kg, 2. modelēšanas masa- 7,5 kg, 3. akvareļu papīrs, 15 lp.- 10 gab. 4. guašas krāsas, 9 krāsas- 30 gab. 5. personu kartītes- 38 gab. 6. akvareļkrāsas, 24 krāsas- 30 gab. 13. Iegādātas ieejas biļetes Lietuvas Jūras muzejā (Delfinārijā)- 38 gab. 14. Iegādātas konfekšu kastes nometnes organizatoriem/pedagogiem- 15 gab. 15. Iegādātas konfektes (balvas) projekta mērķa grupai- 3 kg. 16. Iegādāti vienreizlietojamie trauki (glāze, šķīvis, nazis un dakša)- 200 gab. 17. Laikrakstu/avīžu, kurā publicēta preses relīze par projekta norisi, skaits- 3 gab. 18. Novadīts projekts- 1 gab.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 20.06.2015
Īstenotājs Vaiņodes internātpamatskolas Ģimenes atbalsta centrs "Dialogs"
Vaiņode, Raiņa iela 60, LV-3435
Projekta kopējās izmaksas 6 295.82 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 4 385.82 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.