Dzīvo zaļi!

Reģ Nr. 1-08/126/2016

Projekta mērķis

laikraksta "Brīvā Daugava" lasītāju informēšana un izglītošana par aktualitātēm Latvijas vides politikā; par atbildīga un videi draudzīga dzīvesveida nozīmīgumu; par iespējām ietaupīt savas finanses, izvēloties videi draudzīgu dzīvesveidu.

Projekta uzdevumi

1.uzklausot daudzpusīgus viedokļus, iztaujājot valsts un pašvaldību amatpersonas, kompetentus speciālistus vides aizsardzības aktīvistus, iesaistot diskusijās un mudinot sabiedrību pievērsties vides aizsardzības jautājumiem, sagatavot un publicēt publikāciju ciklu laikrakstā "Brīvā Daugava" kopumā 11 lappuses; 2.sarīkot zīmējumu konkursu PII audzēkņiem par videi draudzīgu atpūtu dabā; 3. sarīkot radošo darbu konkursu bērniem par atkritumu otrreizējas izmantošanas iespējām.

Projekta rezultāti

1.Sagatavots publikāciju cikls laikrakstā "Brīvā Daugava" kopumā 11 lappuses; 2.No šīm publikācijām par vides aizsardzības problēmām un videi draudzīgu dzīvesveidu informēti un izglītoti ik reizi aptuveni 15000 "Brīvās Daugavas" lasītāju; 3.Vairāki desmiti bērnu iesaistīti abu konkursu norisē un tadējādi mudināti aizdomāties par vides aizsardzības problēmām.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.12.2016
Īstenotājs Brīvā Daugava
Jēkabpils, Pasta iela 37, LV-5201
Projekta kopējās izmaksas 2 823.80 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 2 242.47 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.