Galda spēle ar otro elpu

Reģ Nr. 1-08/126/2015

Projekta mērķis

Nodrošināt iespēju sākumskolas vecuma bērniem aizraujošā un interesantā veidā gūt jaunas zināšanas un prasmes, pašu rokām veidojot galda spēli par materiāliem un to otrreizējās pārstrādes iespējām no priekšmetiem, kas ikdienā tiek uzskatīti par sadzīves atkritumiem.

Projekta uzdevumi

1.Veidot nometnes dalībniekiem izpratni par otrreiz lietojamu resursu daudzveidību un lietošanas iespējām, 2.Sniegt zināšanas par materiālu lietošanas iespējām un veidiem, kā arī to šķirošanas nozīmi, 3.Iemācīt prasmes, kas nometnes dalībniekiem palīdz realizēt apgūtās zināšanas, 4.Radīt nometnes dalībniekos pārliecību, ka produkti, kas izveidotie priekšmetiem var būt estētiski, funkcionāli un videi draudzīgi. 2 5.Radīt galda spēli par materiālu otrreizēju pārstrādi, tādējādi rosinot bērnus domāt par „otras iespējas” došanu šķietami nederīgām lietām.

Projekta rezultāti

1.Bērni iegūs zināšanas par dažādiem sadzīvē lietojamiem materiāliem, to izveides procesu un sadalīšanās ilgumu vidē pēc to lietošanas, kā arī atkritumu šķirošanu. Jaunās zināšanas tiks izmantotas galda spēļu izveidē, kuru spēlēšana nometnes noslēgumā nostiprinās nometnes laikā iegūtās zināšanas, 2.Skolēni iegūs jaunas vai pilnveidos jau esošās prasmes (tamborēšana, adīšana un darbs ar materiālu) jaunu lietu radīšanas procesā no materiāliem, kas jau vienreiz lietoti, piemēram - plastmasas pudeles, plastikāta maisiņi, tetrapakas, 3.Vistiešāk par izvirzītā mērķa sasniegšanu liecinās bērnu radītie darbi, kopskaitā 20 galda spēles un to uzglabāšanai paredzētas somas. Tās bērni turpinās lietot savā ikdienā, tādējādi izglītojot un iedvesmojot savas ģimenes, klasesbiedrus, skolasbiedrus, draugus un paziņas domāt un rīkoties videi draudzīgi.

Vadlīnija Vides izglītība un audzināšana; Atbildīgs dzīvesveids
Realizācijas laiks 31.08.2015
Īstenotājs re:login
Rīga, Tapešu iela 19-19, LV-1083
Projekta kopējās izmaksas 2 045.72 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 1 482.50 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.