Ziņas no dabas parka

Reģ Nr. 1-08/124/2016

Projekta mērķis

Veicināt sabiedrības izglītošanu par atbildīgu un videi draudzīgu dzīvesveidu, vides resursu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību, kā piemēru izmantojot procesus īpaši aizsargājamās dabas teritorijās Kandavas un Tukuma apkārtnē – Abavas senlejas dabas parkā un Ķemeru nacionālajā parkā.

Projekta uzdevumi

1. Apkopot informāciju, sagatavot iespiešanai un izdot piecus avīzes “Neatkarīgās Tukuma Ziņas” pielikumus “Dabas parks” un izplatīt laikraksta lasītājiem. 2. Noorganizēt avīzes redakcijā diskusiju par Abavas senlejas Dabas aizsardzības plāna izstrādi. 3. Veikt pašvērtējumu par projekta gaitu, iedzīvotāju un lasītāju aktivitāti un iesaistīšanos diskusijās sociālajos tīklos.

Projekta rezultāti

1. Sagatavoti, izdoti un izplatīti kopā ar laikrakstu pieci krāsaini avīzes “Neatkarīgās Tukuma Ziņas” pielikumi “Dabas parks” – četri A3 formātā, 4 lpp., viens A5 formātā, 80 lpp.. Plānotā tirāža līdz 5000 eksemplāri metienā. 2. Pielikumi “Dabas parks” lejupielādējami no mājas lapām www.ntz.lv, www.lvafa.gov.lv. 3. Sagatavotas foto un video reportāžas par pielikumu tēmām un publicētas biedrības un laikraksta sociālajos tīklos. 4. Noorganizēta diskusija pielikumu sagatavošanas laikā. 5. Veikta projekta finanšu uzskaite, noslēgti līgumi par pakalpojumiem, sagatavotas atskaites, veikts pašvērtējums.

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 15.12.2016
Īstenotājs Abavas ielejas attīstības centrs
Kandava, Kandavas novads, Kūrorta iela 1b, LV-3120
Projekta kopējās izmaksas 23 935.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 20 335.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.