• Sākums >
  • Atbalsts Prezidentūrai Baltijas jūras valstu padomē 2019. gadā

Atbalsts Prezidentūrai Baltijas jūras valstu padomē 2019. gadā

Reģ Nr. 1-08/10/2019

Projekta mērķis

sniegt atbalstu Latvijas Prezidentūras Baltijas jūras valstu padomē (BJVP) prioritāšu īstenošanā un pienākumu izpildes nodrošināšanā Prezidentūras otrajā pusgadā. Latvijas prezidentūra BJVP norisinās no 2018. gada 1. jūlija - 2019. gada 30 jūnijam.

Projekta uzdevumi

lai nodrošinātu Ilgtspējīgas attīstības ekspertu darba grupas vadību Latvijas prezidentūras BJVP ietvaros, projekta ietvaros nepieciešams veikt sekojošus uzdevumus: - Pārstāvēt Latvijas prezidentūru BJVP ilgtspējīgas attīstības jautājumos reģionālajās un starptautiskās sanāksmēs; - Organizēt un vadīt EGSD darba grupas sanāksmi - Starptautiska foruma par “Dzīves cikla pieejas izmantošanu projektu un iepirkumu plānošanā un īstenošanā”, plānošana, sagatavošana un norises nodrošināšana.

Projekta rezultāti

1. Nodrošināta Latvijas prezidentūras BJVP ilgtspējīgas attīstības jautājumos pārstāvība reģionālajās un starptautiskās sanāksmēs 2. Plānota, organizēta un nodrošināta norise Starptautiskam diskusiju forumam “Dzīves cikla pieejas izmantošanu projektu un iepirkumu plānošanā un īstenošanā” 3. noorganizēta un novadīta Ilgtspējīgas attīstības ekspertu darba grupas (EGSD) sanāksme

Vadlīnija Multisektoriālie projekti
Realizācijas laiks 30.06.2019
Īstenotājs VARAM
Rīga, Peldu iela 25, LV-1494
Projekta kopējās izmaksas 13 430.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 13 430.00 €
Piešķirtais finansējums no Vides aizsardzības fonda 12 910.00 €
Lēmums Piešķirt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.