• Sākums >
  • Zaļās zonas attīstība Apguldes ezera piekrastē

Zaļās zonas attīstība Apguldes ezera piekrastē

Reģ Nr. 1-08/102/2014

Projekta mērķis

Apguldes ezera apkārtnes labiekārtošana, paredzot aizaugušās teritorijas tīrīšanu, atpūtas vietas aprīkošanu, ainaviskas takas ierīkošanu gar ezeru, tādējādi nodrošinot novada un vietējo iedzīvotāju tiesības dzīvot kvalitatīvā vidē saskaņā ar valsts vides politikas pamatnostādnēm un nodrošinot vides pārvaldības jautājumu risināšanu praktiskā veidā, iesaistot Apguldes ezera piekrastes vides problēmu risināšanā pašus iedzīvotājus.

Projekta uzdevumi

Ezera piekrastes zonas sakārtošana un labiekārtošana un tās piemērošana sportam, atpūtai, relaksācijai: - Piekrastes zonas attīrīšana no krūmiem, zālēm, atkritumiem, izveidojot ainavisku taku gar ezeru ; - Ugunskura vietu iekārtošana ; - Pārģēbšanās kabīņu izgatavošana un uzstādīšana; - Biotualešu ierīkošana; - Drēbju pakaramo un informācijas stendu izgatavošana un uzstādīšana; - Galdu un solu izgatavošana un uzstādīšana; - Atkritumu urnu izgatavošana un uzstādīšana; - Volejbola laukuma iekārtošana; - Velosipēdu statīva izgatavošana un uzstādīšana

Projekta rezultāti

1. Ierīkotas 2 atpūtas vietas ar galdu un 2 soliem , 2 ugunskura vietas ar 3 ozolkoka soliem katra, 2. Uzstādīta sausā koka mājiņa ar 2 biotualetēm; 3. Uzstādītas 2 pārģērbšanās kabīnes peldētājiem; 4. Uzstādīts velosipēdu statīvs ar 7 vietām; 5. Ierīkots pludmales volejbola laukums; 6. Izgatavots un uzstādīts informācijas stends (ar jumtiņu) ar noteikumiem atpūtas vietas izmantošanai; 7. Izgatavots un uzstādīts drēbju un somu pakaramais ar jumtiņu; 8. Uzstādītas atkritumu urnas 4 gab. 9. Projekta pasākumos iesaistīti aptuveni 300 cilvēki (vietējie iedzīvotāji, skolas audzēkņi, nometņu dalībnieki, biedrības „Junda”dalībnieces)..

Vadlīnija Atbildīgs dzīvesveids; Vides izglītība un audzināšana
Realizācijas laiks 01.10.2014
Īstenotājs Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola
Dobele, Brīvības iela 17, LV-3701
Projekta kopējās izmaksas 9 333.00 €
Pieprasītais finansējums no Vides aizsardzības fonda 7 000.00 €
Lēmums Noraidīt
Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.