Izsludināts iepirkums Latvijas Dabas muzeja telpu remontam

28.04.2020

Aprīlī izsludināts iepirkums “Būvdarbi Latvijas Dabas muzeja ieejas, vestibila, skatlogu un pirmā stāva zāles un rezerves izejas kāpņu remontam”. Pretendentu pieteikumi tiek gaidīti līdz 7.maijam.

Ar Kohēzijas fonda līdzfinansējumu muzejā paredzēti ieejas, vestibila, skatlogu un pirmā stāva zāles pārbūve, kā arī rezerves izejas kāpņu, ekspozīciju un darba telpu remontdarbi. Būvdarbu izpildes rezultātā Latvijas Dabas muzejā plānots uzlabot arī vides pieejamību personām ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī, atbilstoši būvprojektā paredzētajam, tiks ievēroti zaļā publiskā iepirkuma prasības un kritēriji.

Paralēli, kā ziņots iepriekš, norit darbs pie vairāku ekspozīciju atjaunošanas – 2021.gada sākumā muzeja viesi tiks aicināti piedzīvot jaunveidoto Latvijas zīdītāju izstādi, kā arī izzināt apdraudēto dzīvnieku un sugu aizsardzības principus CITES konvencijai veltītā ekspozīcijā.

Projekta Nr. 5.4.2.2/17/I/002 “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” mērķis ir valsts vides monitoringa un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības vides pārvaldībā veicināšana, pilnveidojot par valsts vides monitoringu un kontroli atbildīgo iestāžu un nacionālas nozīmes vides izglītības un informācijas centru tehnisko nodrošinājumu, kā arī īstenojot sabiedrības iesaistes pasākumus.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.