Pabeigta pārbūves būvprojekta “Vides izglītības centrs Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā” izstrāde

22.10.2019

Rīgas pilsētas būvvalde septembra beigās ir apstiprinājusi Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza vides izglītības centra pārbūves būvprojektu. Plānots, ka oktobra beigās tiks izsludināts iepirkums jaunā vides izglītības centra izveidei, kas tiks ierīkots vēsturiskajā pērtiķu mājā. 

Nacionālā zooloģiskā dārza Kohēzijas fonda projekta pārstāve Laura Līdaka stāsta: “Soli pa solim turpinās darbs pie pārbūves būvprojekta “Vides izglītības centrs Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā” īstenošanas. Jūlija beigās, pabeidzot pēdējos tehniskos saskaņojumus ārējo un iekšējo inženiertīkla risinājumiem, pabeigta būvprojekta izstrāde. Septembra vidū saņemts pozitīvs ekspertīzes atzinums, un projekta dokumentācija iesniegta būvvaldē saskaņošanai un būvatļaujas saņemšanai. Šobrīd rit darbs pie būvdarbu iepirkuma un būvuzraudzības pakalpojuma iepirkuma procedūru dokumentu izstrādes.”  

Kohēzijas fonda līdzfinansēta projekta “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” ietvaros šobrīd tiek veikta nacionālas nozīmes vides izglītības un informācijas centru pārbūves Latvijas Dabas muzejā, Nacionālajā botāniskajā dārzā un Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā.

Projekta Nr. 5.4.2.2/17/I/002 “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” mērķis ir valsts vides monitoringa un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības vides pārvaldībā veicināšana, pilnveidojot par valsts vides monitoringu un kontroli atbildīgo iestāžu un nacionālas nozīmes vides izglītības un informācijas centru tehnisko nodrošinājumu, kā arī īstenojot sabiedrības iesaistes pasākumus.
 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.