Aktīvi turpinās trīs vides izglītības centru izveide

Nacionālas nozīmes vides izglītības un informācijas centru pārbūves Latvijas Dabas muzejā, Nacionālajā botāniskajā dārzā un Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā šobrīd tiek veiktas Kohēzijas fonda līdzfinansētā projektā “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru”.

Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī šobrīd turpinās aktīva sadarbība ar SIA “Brandeleven” par Vides informācijas centra ekspozīcijas un iekštelpu vizuālā noformējuma projekta izstrādi. Radīts Vides izglītības centra zīmols un ekspozīcijas grafiskais stils. Notiek aktīvs darbs pie ekspozīcijas saturiskās daļas izveides.

Radīts Nacionālā botāniskā dārza Vides izglītības centra zīmols un ekspozīcijas grafiskais stils.

Tāpat turpinās darbs pie projekta detalizētas izstrādes, interjera un iekārtu plāniem.

Ekspozīcija plašākai publikai būs pieejama 2021. gadā.

Arī Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā turpinās Vides izglītības centra būvprojekta detalizēta izstrāde. SIA BM-Projekts komanda un Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza speciālisti precizējuši nepieciešamās tehnoloģijas – ir izveidots tehnoloģiskais plāns un skaidrojošais apraksts, sagatavots labiekārtošanas un apstādījumu plāns, kā arī izstrādātas citas būtiskas būvprojekta daļas. Paralēli notiek darbs pie universāla un ergonomiska dizaina elementu iestrādes, piemēram, izvairoties no straujām reljefa līmeņu maiņām un kāpnēm, lai tiktu nodrošināta vides pieejamība visā ēkā.

Savukārt Latvijas Dabas muzejs gada sākumā izsludināja iepirkumu “Projektēšana, dizaina izstrāde un autoruzraudzība Muzeja ieejas, vestibila, skatlogu un pirmā stāva zāles pārbūvei, rezerves izejas kāpņu, ekspozīciju un darba telpu remontdarbiem”. Iepirkums noslēdzās martā un šobrīd tiek izvērtēti saņemtie piedāvājumi.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.