RNZD Vides izglītības centra projektēšana uzticēta SIA “BM-Projekts”

15.06.2018

Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza (RNZD) martā izsludinātā iepirkuma procedūra – atklāts konkurss “Pārbūves būvprojekta izstrāde un būvdarbu autoruzraudzība objektam “Vides izglītības centrs Rīgas nacionālajā zooloģiskajā dārzā””, ir sekmīgi noslēgusies. Iepirkuma līguma slēgšanas tiesības piešķirtas SIA “BM-Projekts” komandai.

Pirmajās tikšanās reizēs pēc līguma noslēgšanas ar SIA “BM-Projekts” pārstāvjiem un arhitektiem pārrunātas tehniskās specifikācijas – projektēšanas uzdevuma detaļas, uzsākta tehniskā apsekošana un darbs pie skiču variantu izstrādes.

Projekta gaitā Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā plānots veikt vēsturiskas ēkas pārbūvi, izveidojot Vides izglītības centru – daudzfunkcionālu ēku vides izglītības programmu īstenošanai. Saskaņā ar didaktisko un tematisko bloku konceptu, paredzēts izveidot mācību nodarbību telpas, izstāžu un interaktīvo ekspozīciju daļu, dzīvnieku mītnes un āra klasi.

Nacionālas nozīmes vides izglītības un informācijas centru pārbūves Latvijas Dabas muzejā, Nacionālajā botāniskajā dārzā un Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā tiks veiktas Kohēzijas fonda līdzfinansēta projekta “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” ietvaros.
 

Projekta Nr. 5.4.2.2/17/I/002 “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” mērķis ir valsts vides monitoringa un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības vides pārvaldībā veicināšana, pilnveidojot par valsts vides monitoringu un kontroli atbildīgo iestāžu un nacionālas nozīmes vides izglītības un informācijas centru tehnisko nodrošinājumu, kā arī īstenojot sabiedrības iesaistes pasākumus.

Informāciju sagatavoja Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.