Zvejas kontrole Latvijas ūdeņos kļūs efektīvāka – VVD izsludinājis iepirkumu 11 specializētajām automašīnām

26.04.2018

Valsts vides dienests (VVD) ir izsludinājis iepirkumu 11 specializētu zvejas kontroles transportlīdzekļu iegādei. Piegādātājiem piedāvājumi jāiesniedz līdz š.g. 7. maijam.

Transportlīdzekļi nepieciešami, lai paaugstinātu VVD inspekcijas kapacitāti, kā arī pilnveidotu un uzlabotu zvejas un vides prasību kontroles sistēmu un veidotu tehnisko bāzi atbilstoši Eiropas Savienības un starptautiskajām prasībām.

“Specializētie transportlīdzekļi palielinās inspektoru veiktspēju un ļaus operatīvi nokļūt pie ūdenstilpēm un ūdenstecēm bezceļa apstākļos jebkurā diennakts un sezonas laikā, tādējādi padarot zvejas kontroli Latvijas ūdeņos efektīvāku,” norāda VVD Kohēzijas fonda projekta vadītāja Anna Pinka.

Plānots, ka īpaši zvejas kontrolei aprīkotajām automašīnām būs kravas kaste, vinča laivas ielaišanai un izvilkšanai no ūdens, sakabes āķis piekabes vilkšanai, jumta reliņi ar kravas platformu. Kravas kastē būs iespējams novietot darba apģērbu, degvielu laivām, dronus, piepūšamās laivas, eholotes, kā arī konfiscētos un izņemtos zvejas rīkus.

Valsts vides dienesta Zvejas kontroles dienesta rīcībā tiks nodotas trīs automašīnas, savukārt pa vienai specializēti aprīkotai automašīnai nonāks katrā no Valsts vides dienesta reģionālajām vides pārvaldēm – Valmierā, Ventspilī, Rēzeknē, Madonā, Rīgā, Liepājā, Jelgavā un Daugavpilī.

Piegādātājiem piedāvājumus jāiesniedz elektroniski, izmantojot Valsts reģionālās attīstības aģentūras uzturētā tīmekļvietnē www.eis.gov.lv pieejamo Elektronisko iepirkumu sistēmas e-konkursu apakšsistēmu.

Ar iepirkuma nolikumu iespējams iepazīties VVD mājas lapā, sadaļā Publiskie iepirkumi.

Iepirkums tiek veikts Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projekta Nr. 5.4.2.2/17/I/002 “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” ietvaros.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.