Izsludināts iepirkums Nacionālā botāniskā dārza Vides izglītības centra būvniecībai

25.08.2020

Augusta beigās izsludināts iepirkums “Vides izglītības un informācijas centra ēkas pārbūves būvdarbu veikšana un ēkai pieguļošās teritorijas labiekārtojuma ierīkošana Nacionālajā botāniskajā dārzā.” Pretendentu pieteikumi Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS) tiek gaidīti līdz 2020. gada 11. septembrim plkst. 11:00. 

Ar Kohēzijas fonda līdzfinansējumu Nacionālajā botāniskajā dārzā plānots izveidot interaktīvu, izglītojušu vides izglītības centru Botania. Vides izglītības centrs būs atsevišķi funkcionējošs Nacionālā botāniskā dārza objekts ar pastāvīgu ekspozīciju, kas spēj uzņemt gan organizētas grupas, gan arī individuālos apmeklētājus. Šim nolūkam tiks pārbūvēta bijušās administrācijas māja un vecā oranžērija ar palīgtelpām. Pārbūves rezultātā tiks izveidota vide skolēnu mācību nodarbībām botānikā, zooloģijā, bioģeogrāfijā, ģeoloģijā un mineraloģijā, dodot iespēju pašam dalībniekam praktiski darboties, meklēt, pētīt, salīdzināt, mērīt un preparēt, kā arī nodrošināta bāze semināriem, vides izglītības vasaras nometņu grupām, mūžizglītības veicināšanai.

Plānotais iepirkuma līguma izpildes termiņš ir 18 mēneši.

Projekta Nr. 5.4.2.2/17/I/002 “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” mērķis ir valsts vides monitoringa un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības vides pārvaldībā veicināšana, pilnveidojot par valsts vides monitoringu un kontroli atbildīgo iestāžu un nacionālas nozīmes vides izglītības un informācijas centru tehnisko nodrošinājumu, kā arī īstenojot sabiedrības iesaistes pasākumus.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.