Aktualitātes NBD Vides izglītības centra izveides procesā

22.07.2020

Lai gan topošais Vides izglītības centrs savas ārējās aprises vēl nav ieguvis, tam jau ir savs vārds – augu valstība Botania. Vides izglītības centrs būs vieta, kur ikviens aizraujošā veidā varēs izzināt dabas noslēpumus un dabā notiekošos procesus. Ēkā būs aplūkojamas ekspozīcijas, kas tiks izvietotas divos stāvos, ļaujot apmeklētajiem gūt izpratni par visām auga daļām, sākot no saknes, stumbra, lapas un zieda līdz pat auglim.

Notiek aktīvs darbs pie ekspozīcijas satura un vizuālā noformējuma izveides. Turpinās darbs pie ārtelpas labiekārtošanas projekta izstrādes.

Šobrīd tiek gatavoti dokumenti  būvniecības iepirkuma nolikumam.

Pēc projekta pagarinājuma plašākai publikai Vides izglītības centra ekspozīcija būs pieejama 2022.gada nogalē.

Projekta Nr. 5.4.2.2/17/I/002 “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” mērķis ir valsts vides monitoringa un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības vides pārvaldībā veicināšana, pilnveidojot par valsts vides monitoringu un kontroli atbildīgo iestāžu un nacionālas nozīmes vides izglītības un informācijas centru tehnisko nodrošinājumu, kā arī īstenojot sabiedrības iesaistes pasākumus.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.