Valsts svētkos tiks noskaidroti erudītākie vidusskolēni

Lai veicinātu sabiedrības, īpaši jauniešu informēšanu un izglītošanu par atkritumu šķirošanu un videi draudzīgu dzīvesveidu, biedrība “Daibes ilgtspējas centrs” aicināja Vidzemes skolēnus piedalīties vides erudīcijas spēlē “Vides erudīts”. Erudīcijas spēles uzvarētāji tiks noskaidroti valsts svētku nedēļā.

Dalībai erudīcijas spēlē tika atlasītas 27 radošākās komandas no 18 dažādām vidējās izglītības iestādēm. Pavisam kopā norisinājās 13 klātienes spēļu posmi piecās Vidzemes pilsētās, kuros līdzdarboties tika aicināti arī mācībspēki un atbalstītāji.

18.novembrī plkst. 16:00 kanālā Re:TV varēs vērot erudīcijas spēles „Vides erudīts” finālspēli, kurā par “Vides erudīta” titulu cīnīsies Klinta Sniedze Markova, Bruno Eduards Krēsliņš, Georgs Gibala no Gulbenes novada valsts ģimnāzijas, Laura Brīdiņa, Rebeka Spriņģe, Mārcis Magone no Limbažu novada ģimnāzijas un Elīna Kaktiņa, Kristaps Jakovļevs, Signe Ēvele no Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas. Spēles uzvarētāji saņems galveno balvu - skolas ekskursiju 50 personām, bet 2. un 3. vietas komandas skolas - 100 EUR dāvanu kartes. Tāpat visi finālisti saņems speciāli izstrādātas “Vides erudīts” galda spēles.

Raidījumu ciklu finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

informācijai:
Linda Laiva
Projekts: Erudīcijas spēle "Vides erudīts"
e-pasts: linda.laiva@retv.lv
mob. t. 29355020

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.