4. septembrī raidījums TE! atgriežas ar jaunās - 5. sezonas pirmizrādi LTV 1 plkst. 21:15.

Kas briedis tam jānobriest! Iecienītais LV jaunatklāšanas raidījums TE! ir atpakaļ - tāds pats, tikai labāks, jo 5. sezona - tas ir briedums! No 4. septembra, TE! radošā komanda, astoņas rudens ceturtdienas LTV 1 kanālā plkst. 21:15, rādīs to, kas mūsu brīnišķīgajā zemē ir pelnījis uzmanību.

Pirmajā šī rudens TE! raidījuma epizodē Māris Olte kals un tēsīs jaunos TE! grābeklīšus Olainē un Rīgā, savukārt Māra Kampernova sildīs sirdi un tvīks romantiski noslēpumainajā Mīlestības saliņā. Pauls Timrots virinās Kurzemes šveices vārtus Kandavā, bet Marta Selecka ar Gustavu Terzenu pārmērīs zelta griezumu Rundāles pils pažobelēs.

TE! komanda apzina Latvijas vietējās vērtības, notikumus un cilvēkus kā arī veicina LV apceļošanu visās gada sezonās. Raidījumu TE! veido VFS Films sadarbībā ar Latvijas Vides aizsardzības fondu, OlainFarm un Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). TE! atbalsta LTV, Latvijas Pasts, Tūrisma attīstības valsts aģentūra, Latvijas Valsts meži, Live Riga un Volvo. Par raidījumu informē radio SWH, IR, Rīgas Viļņi, DELFI.

Skatītāji TE! komandai var sekot līdzi katru ceturtdienu plkst. 21:15, uzreiz pēc Panorāmas, ar atkārtojumiem tās pašas nedēļas sestdienās plkst. 11:00. Visas raidījuma epizodes var skatīties arī VFS Films mājas lapā http://vfs.lv/2014/te/.

 

Papildu informācijai:

Maija Anna Ludbārža,
TE! Runā T. + 371 29436898
E. te.raidijums@gmail.com
Draugiem.lv/teraidijums
Facebook.com/te.raidijums 
Twitter.com/teraidijums
Arhīvs: http://vfs.lv/2013/te/

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.