10 LIFE projektu koncepcijas no Latvijas tiek otrajā kārtā Vides apakšprogrammā

17.11.2020

2020.gada novembrī Eiropas Komisijā noslēdzās iesniegto koncepciju izvērtēšana Vides apakšprogrammā, kā rezultātā 10 projektu koncepcijas no Latvijas tiek virzītas tālāk pilnu projekta pieteikumu iesniegšanai.

Šī gada uzsaukuma pirmajā kārtā Eiropas Komisijai tika iesniegtas 1534 koncepcijas no Eiropas Savienības dalībvalstīm. No iesniegtajām koncepcijām 290 ir aicinātas piedalīties konkursa otrajā kārtā.

Projektu iesniedzēji no Latvijas kopumā iesniedza 66 koncepcijas, kas konkurēja Eiropas mērogā. Izvērtēšanas rezultātā, desmit no tām tika aicinātas iesniegt arī pilnu projekta pieteikumu.

Atgādinām, ka LIFE programmas Vides apakšprogramma paredz divpakāpju pieteikšanos: sākotnēji tiek iesniegta projekta koncepcija (īss projekta mērķu, uzdevumu un rezultātu apraksts), kas tiek izvērtēta EK un labāko koncepciju iesniedzēji, pieejamā budžeta ietvaros, tiek uzaicināti iesniegt pilnu projekta pieteikumu.

Pilni projektu iesniegumi jāiesniedz EK līdz 2021. gada februārim. Rezultāti tiks izsludināti 2021. gada jūnijā.

Jāņem vērā, ka uzaicinājums iesniegt pilnu projekta pieteikumu negarantē, ka projekti tiks apstiprināti - tie tiks vērtēti otrajā kārtā, atbilstoši apakšprogrammas vērtēšanas kritērijiem un finansējums tiks piešķirts tikai visaugstāk novērtētajiem projektiem Eiropā.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.