17.jūnijā notiks seminārs LIFE projektu rakstītājiem Vides un resursefektivitātes apakšprogrammā

13.06.2020

2020. gada 17.jūnijā Zoom platformā norisināsies tiešsaistes seminārs par LIFE projektu rakstīšanu Vides un resursefektivitātes apakšprogrammā.

Semināra ietvaros īpaša uzmanība tiks pievērsta koncepciju sagatavošanai Eiropas Komisijas LIFE konkursam. Tāpat, tiks sniegts ieskats projekta veidošanas procesā, kā arī sniegta cita noderīga informācija par aktualitātēm konkrētajā apakšprogrammā.

Lai piedalītos pasākumā nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu līdz 16.06.2020.

Semināra programma pieejama šeit.

 Semināra mērķis ir palīdzēt potenciālajiem projektu iesniedzējiem kvalitatīvāk sagatavoties sava projekta koncepcijas iesniegšanai 2020.gada LIFE programmas uzsaukumā.

Atgādinām, ka vides apakšprogrammā pieteikšanās notiek divos posmos:

  1. koncepcijas iesniegšana (10 lapas; risināmās vides problēmas, projekta mērķu, ES pievienotās vērtības, galveno aktivitāšu un sasniedzamo rezultātu koncentrēts apraksts, kā arī budžeta galvenās pozīcijas)
  2. pilna projekta pieteikuma iesniegšana (tiem projektu pieteicējiem, kurus Eiropas Komisija pēc koncepciju izvērtēšanas uzaicina iesniegt pilnu projekta pieteikumu) Koncepciju un projektu pieteikumu iesniegšana notiek e-proposal sistēmā.

Vides un resursefektivitātes apakšprogrammā projekta koncepciju nepieciešams iesniegt līdz 2020. gada 14. jūlijam. Veiksmīgāko koncepciju iesniedzēji tiks aicināti līdz 2021. gada februārim sastādīt arī pilnu projekta pieteikumu.

 

Vairāk informācijas: Madara Eihe, LIFE Atbalsta vienības sabiedrisko attiecību eksperte
Tel.Nr.: +371 22725595
E-pasts: madara.eihe@vraa.gov.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.