27.janvārī notiks darba seminārs LIFE programmas projektu iesniedzējiem

23.01.2020

Šī gada 27.janvārī, Eksporta ielā 5, norisināsies seminārs workshop formā par pāreju no LIFE projekta koncepcijas uz pilnu projekta pieteikumu. Tikšanos un darba semināru vadīs Elīna Konstantinova, kas šajos jautājumos ir ļoti pieredzējusi tieši kā projekta pieteikuma iesniedzēja.

Semināra laikā tiks pārrunātas galvenās problēmas, kas var rasties pilna LIFE projekta pieteikuma izstrādes laikā, kā arī, ejot cauri eProposal sistēmas sadaļām, ekspertu pavadībā tiks izrunātas galvenās nianses, kas jāņem vērā izstrādājot pilnu projekta pieteikumu. Darba seminārā piedalīsies eksperti, kas šo divpakāpju sistēmu ir iepazinuši un kuriem ir praktiska pieredze no koncepcijas fāzes izveidojot veiksmīgu pilnu projekta pieteikumu.

Semināra norises plānotais laiks ir divas stundas.

Seminārs paredzēts tiem LIFE projektu iesniedzējiem, kas pēc projekta koncepcijas iesniegšanas 2018.gadā ir saņēmuši uzaicinājumu sagatavot un iesniegt pilnu projekta pieteikumu šī gada februārī.

Atgādinām, ka vides apakšprogrammā pieteikšanās notiek divos posmos:

  1. koncepcijas iesniegšana (10 lapas; risināmās vides problēmas, projekta mērķu, ES pievienotās vērtības, galveno aktivitāšu un sasniedzamo rezultātu koncentrēts apraksts, kā arī budžeta galvenās pozīcijas);
  2. pilna projekta pieteikuma iesniegšana (tiem projektu pieteicējiem, kurus Eiropas Komisija pēc koncepciju izvērtēšanas uzaicina iesniegt pilnu projekta pieteikumu).

Noderīga informācija projektu iesniedzējiem pieejama šeit:

https://www.lifeprogramma.lv/lv/projektu-pieteicejiem

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.