• Sākums >
  • Aktualitātes >
  • LIFE jaunumi >
  • Aicinām Latvijas projektu iesniedzējus, kuru partneri ir Lietuvā reģistrētas juridiskās personas, informēt partnerus par nacionālā finansējuma saņemšanas iespējām Lietuvā!

Aicinām Latvijas projektu iesniedzējus, kuru partneri ir Lietuvā reģistrētas juridiskās personas, informēt partnerus par nacionālā finansējuma saņemšanas iespējām Lietuvā!

Lietuvā reģistrētām juridiskām personām, kas piedalās Latvijas, kā vadošā partnera projektā, ir iespēja pieteikties uz Lietuvas sniegto nacionālo finansējumu.

Eiropas Komisija ir izvērtējusi jūnijā iesniegtās LIFE projektu koncepcijas. Tiem koncepciju iesniedzējiem, kuri ir saņēmuši uzaicinājumu iesniegt arī pilnu projekta pieteikumu, ir iespēja pieteikties arī uz Lietuvas nodrošināto nacionālo finansējumu Lietuvas Republikas Vides ministrijā. Uz šo līdzfinansējumu var pretendēt tikai Lietuvā reģistrētas juridiskas personas.

Pieteikumi jāiesniedz Lietuvas Republikas Vides ministrijā 15 dienu laikā kopš brīža, kad tiek saņemts uzaicinājums iesniegt pilnu projekta pieteikumu. Iesnieguma termiņš nacionālā finansējuma saņemšanai ir 2019. gada 18.novembris. Pēc šī datuma iespēja pieteikties nacionālajam finansējumam 2019. gada LIFE projektiem vairs netiks sniegta.

Vadlīnijas, pieteikuma forma un cita noderīga informācija pieejama šeit: http://lifeprojektai.lt/en/news/national-co-financing-for-successful-life-applications/

Jautājumu gadījumā iespējams sazināties ar Lietuvas LIFE nacionālo kontaktpunktu - Sigita Alčauskienė: sigita.alcauskiene@am.lt.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.