Notiks ceturtā Latvijā īstenojamo LIFE projektu tikšanās

29.-30.augustā, Saulkrastos norisināsies Latvijā notiekošo LIFE programmas projektu tikšanās.

Šāda tikšanās notiks jau ceturto gadu pēc kārtas ar mērķi dalīties pieredzē par projektu īstenošanu, apkopot mācību vajadzības un pārrunāt aktualitātes projektos. 

Tikšanās pirmajā dienā paredzēta ekskursija LIFE CoHaBit projekta teritorijā, kā arī projektu pārstāvji prezentēs klātesošajiem katra projekta aktualitātes un padarīto gada laikā. Paredzēta arī diskusija par izaicinājumiem un labās prakses piemēriem projektu īstenošanā, dalīšanās pieredzē un mācību vajadzību apkopošana.

Savukārt, tikšanās otrajā dienā norisināsies diskusija par aktualitātēm projektu īstenošanā un citām noderīgām tēmām. Tāpat, pasākuma otrajā dienā paredzēta ekskursija LIFE EcosystemServices projekta teritorijā.

Pasākumā aicināti piedalīties šobrīd Latvijā notiekošo projektu pārstāvji (vadošie īstenotāji un partneri). Sīkāka informācija par pasākuma programmu un reģistrēšanos pasākumam: Madara Eihe, madara.eihe@vraa.gov.lv, 26555261.

Oktobrī plānota līdzīga tikšanās Baltijas mērogā, kurā Latvijā notiekošie projekti varēs dalīties pieredzē ar Lietuvas un Igaunijas kolēģiem, kā arī mācīties no citu Baltijas jūras reģiona valstu piemēriem (Dānija, Somija).

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.