Saņemti izvērtējumi 2018.gada LIFE projektu pieteikumiem

13.06.2019

2018.gadā, trīs LIFE projektu koncepcijas no Latvijas tika izvirzītas otrajā kārtā Vides apakšprogrammā un iesniedza pilnus projekta pieteikumus. Viens no projektiem saņēma pozitīvu rezultātu un tika apstiprināts, savukārt vēl viens tika iekļauts tā sauktajā garajā sarakstā, kas nozīmē, ka vēl pastāv iespēja, ka arī šis projekts saņems finansējumu.

2018. gada uzsaukumā, Latvijas iesniedzēji kopumā iesniedza 17 koncepcijas, kas konkurēja Eiropas mērogā. Izvērtēšanas rezultātā, sekmīgākās izrādījās trīs projektu idejas, un no tām divas, kā iepriekš tika minēts, ir apstiprinātas vai arī atrodas garajā sarakstā. Apstiprināts tika projekts, kura mērķis ir klimata pārmaiņu mazināšanas pasākumu demonstrācija bioloģiskajām vielām bagātinātās organiskajās augsnēs Baltijas valstīs un Somijā . Šī projekta iesniedzējs ir Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava”. Savukārt projekts, kura mērķis ir uzlabot zināšanas un kapacitāti, informācijas apriti un izpratni par apdraudētām sugām Latvijā, šobrīd atrodas garajā sarakstā un iespējams arī tiks apstiprināts. Šī projekta iesniedzējs ir Latvijas Universitāte.

Atgādinām, ka šī gada LIFE uzsaukuma ietvaros, līdz 17.jūnijam turpinās koncepciju iesniegšana Vides un resursefektivitātes jomā, un līdz 19. jūnijam Dabas un bioloģiskās daudzveidības, kā arī Vides pārvaldības un informācijas jomās. Klimata pasākumu apakšprogrammā projektu koncepcijas nav jāiesniedz, līdz ar to Projektu pieteikumu iesniegšana notiek e-proposal sisitēmā un visu Klimata pasākumu apakšprogrammas prioritāro jomu pilnu projekta pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2019.gada 12.septembris.

Plašāka informācija par uzsaukumu pieejama šeit: https://www.lifeprogramma.lv/lv/projektu-pieteicejiem

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.