Noslēgusies LIFE programmas projektu ideju aprakstu iesniegšana

04.04.2019

Gatavojoties LIFE programmas 2019. gada uzsaukumam, LIFE Atbalsta vienība ir saņēmusi 43 potenciālo LIFE projektu ideju aprakstus.

Lai nodrošinātu kvalitatīvāku projektu pieteikumu iesniegšanu un lai varētu vieglāk strukturēt iespējamo atbalstu projektu pieteikumu rakstītājiem, kā arī veicinātu projektu ideju izplatību un partneru meklēšanu, LIFE Atbalsta vienība aicināja potenciālos projektu pieteicējus iesniegt projekta idejas aprakstu LIFE atbalsta vienībai. Ideju aprakstu iesniegšanas termiņš bija 29.marts un līdz tam LIFE Atbalsta vienība saņēmusi 43 ideju aprakstus:

  • Vide un resursu efektivitāte – 17 idejas
  • Vides pārvaldība un informācija – 10 idejas
  • Daba un bioloģiskā daudzveidība – 9 idejas
  • Klimata pārmaiņu mazināšana – 4 idejas
  • Pielāgošanās klimata pārmaiņām – 1 ideja
  • Klimata pārvaldība un informācija – 2 idejas

Projektu ideju aprakstu iesniedzēji līdz 15.aprīlim saņems izvērtējumu un ieteikumus projekta idejas attīstībai no LIFE atbalsta vienības un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas.

Atgādinām, ka uz LIFE programmas atbalstu var pretendēt arī projekti, kas nav iesnieguši projektu idejas aprakstu. Lai pretendētu uz EK LIFE programmas atbalstu, ir jāiesniedz projekta pieteikums Eiropas Komisijā saskaņā ar 2019.gada uzsaukuma nolikumu, kuru plānots izsludināt tuvākajā laikā.

Aicinām sekot informācijai LIFE Atbalsta vienības mājas lapā, kā arī LIFE programmas oficiālajā EK mājas lapā http://ec.europa.eu/environment/life/index.htm

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.