30. janvārī norisināsies tikšanās ar Eiropas Komisijas LIFE programmas vadītāju Angelo Salsi

Šī gada 30.janvārī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) ieradīsies Eiropas Komisijas LIFE programmas vadītājs Angelo Salsi, lai tiktos ar Latvijas institūcijām un organizācijām, kas šobrīd izstrādā liela mēroga LIFE programmas integrētos projektus, kā arī ar CAP LIFE LAT (LIFE Kapacitātes projekts Latvijā) komandu. Angelo Salsi ar LIFE programmu strādā jau vairāk kā 20 gadus.

Tikšanās laikā tiks apspriesta LIFE programmas nākotne gan Latvijas, gan Eiropas Savienības mērogā, identificējot un apspriežot esošās problēmas un veiksmes stāstus. Vizīte norisināsies kopā ar pasākumu par godu Zaļā sertifikāta izsniegšanai, kas tika aizsākts kā LIFE+ projekts.

LIFE integrētie projekti ir plaša mēroga projekti, kas nodrošina Eiropas Savienībā būtisku vides un klimata politikas dokumentu pilnīgu ieviešanu konkrētā reģionā, kā arī sekmē labāku vides politikas mērķu integrāciju citās politikas jomās. Projekti tiecas ieviest un īstenot konkrētu, valstī apstiprinātu stratēģiju vai rīcības plānu – piemēram, upju baseinu apgabalu apsaimniekošanas plānus.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.