LIFE programmas INFO DIENA

12. februārī aicinām uzņēmējus, pašvaldību pārstāvjus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus un citus interesentus uz LIFE INFO dienu, kurā būs iespējams iepazīties ar informāciju par Eiropas Savienības atbalsta programmas LIFE līdzfinansējuma piesaistes iespējām Latvijā!

LIFE INFO diena paredzēta tiem, kuri līdz šim ar LIFE programmu nav bijuši pazīstami, tādēļ pasākuma ietvaros tiks sniegta informācija par LIFE programmas mērķiem, sniegtajām iespējām, nosacījumiem un projektu sagatavošanas procesu. Tāpat, būs iespēja  uzzināt sīkāk par LIFE programmas prioritārajām jomām, projektu veidiem, finansējuma iespējām un saņemšanas procesu.

LIFE ir Eiropas Savienības dabas un vides aizsardzības un klimata pārmaiņu atbalsta programma, ar kuras palīdzību Latvijā ir realizēti daudzi vides kvalitāti uzlabojoši projekti, piemēram, alternatīvās biodegvelas ražošana no zālāju biomasas un  meža biotopu atjaunošana Gaujas Nacionālajā parkā.

Ar LIFE programmas atbalstu uzņēmēji var izstrādāt inovatīvus produktus, uzlabot ražošanas kvalitāti un resursu efektivitāti, kā arī aizstāt nevēlamus ķīmiskus savienojumus ar videi draudzīgiem aizvietotājiem savos produktos. Arī pašvaldības var izmantot LIFE sniegto atbalstu, realizējot projektus, kas samazina vides ietekmi uz infrastruktūru, informē sabiedrību, uzlabo tehnoloģiskos procesus pašvaldībā vai risina citas pašvaldībā aktuālas, ar vidi un klimatu saistītas problēmas.

Nevalstisko organizāciju pārstāvjus un valsts iestādes aicinām iepazīties ar iespējām piesaistīt LIFE līdzfinansējumu klimata un vides aizsardzības projektiem.

LIFE INFO dienu organizē LIFE Atbalsta vienība- galvenais atbalsts LIFE programmas interesentiem, pieteicējiem un realizētājiem.

Ar pasākuma programmu vari iepazīties ŠEIT.

Lai pieteiktos pasākumam, līdz 7.februārim jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.