Divu dienu vizītē LVAFA viesojas Eiropas Komisijas LIFE projektu uzraudzības grupas pārstāvis

Šī gada 19. un 20. novembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijā (LVAFA) divu dienu uzraudzības vizītē bija ieradies Eiropas Komisijas mazo un vidējo uzņēmumu izpildaģentūras (Executive Agency for Small and Medium-sized Enterprises) pārstāvis, lai kopā ar projekta ārējo monitoru klātienē izvērtētu VARAM un LVAFA īstenotā EK LIFE programmas projekta “Kapacitātes palielināšana LIFE programmas ieviešanai Latvijā” (Nr. LIFE14CAP/LV/000002) gaitu.

Vairāku sanāksmju rezultātā uzraugošo iestāžu pārstāvji tika iepazīstināti ar projekta aktivitāšu progresu, finanšu rādītājiem, īstenotajiem un plānotajiem pasākumiem, Latvijas LIFE atbalsta vienības darbu, Latvijas iesaisti un sekmēm LIFE programmas projektu īstenošanā, kā arī izdiskutēti jautājumi par projektu īstenotāju un Eiropas Komisijas sadarbību.

Vizītes gaitā aizrādījumi par projekta īstenošanu netika saņemti, un LVAFA ieguva vairākas atbildes uz sevis interesējošiem jautājumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.