Notikusi LIFE Konsultatīvās padomes sanāksme

2018.gada 2.oktobrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā LIFE Atbalsta vienība rīkoja septīto LIFE Konsultatīvās padomes sanāksmi. Sanāksmē LIFE Atbalsta vienības pārstāvji iepazīstināja Konsultatīvās padomes locekļus ar projekta “Kapacitātes palielināšana LIFE programmas ieviešanai Latvijā” progresu kopš iepriekšējās sanāksmes š.g. pavasarī, padarītajiem darbiem, aktualitātēm un plānotajām turpmākajām aktivitātēm, kā arī prezentēja galvenās 2018.gada LIFE konkursa iezīmes, statistiku par iesniegtajiem projektiem. Konsultatīvās padomes locekļi izvirzīja dažādus secinājumus un priekšlikumus projekta rezultātu uzlabošanai turpmāk.

Sanāksmes otrajā daļā LIFE Atbalsta vienības pārstāvji kopā ar Konsultatīvās padomes locekļiem diskutēja par LIFE balvas 2018, kas tiks pasniegta š.g. novembrī, nolikuma projektu, piešķiršanas kritērijiem, nominācijām un pretendentiem.

LIFE Konsultatīvās padome ir izveidota 2016.gada aprīlī projekta “Kapacitātes palielināšana LIFE programmas ieviešanai Latvijā” ietvaros un tās mērķis ir sniegt informatīvu atbalstu LIFE atbalsta vienībai, lai uzlabotu LIFE programmas projektu kvalitāti Latvijā iesniegšanas un īstenošanas stadijās.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.