Trešais Baltijas valstu LIFE projektu tīklošanas pasākums notiks Lietuvā

2018. gada 20. - 21. septembrī Klaipēdā notiks tīklošanas pasākums Baltijas valstu LIFE programmas projektiem.

Tīklošanas pasākums notiek jau trešo gadu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas īstenotā LIFE projekta “Kapacitātes palielināšanas LIFE programmas ieviešanai Latvijā” ietvaros. Tradicionāli tajā piedalās Baltijas valstu LIFE projektu īstenotāji, kā arī LIFE nacionālie kontaktpunkti – par LIFE programmas ieviešanu atbildīgās amatpersonas valstī.

Dalībnieku un pārstāvēto organizāciju skaits ar katru gadu pieaug. Šogad tiks pārstāvēti Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Dānijas LIFE projekti, visu trīs Baltijas valstu kapacitātes projekti, piedalīsies pārstāvji no Igaunijas vides ministrijas, Lietuvas vides ministrijas, Dānijas vides ministrijas, Latvijas Dabas fonda, Lietuvas Ornitoloģijas biedrības, Baltijas vides foruma, Lietuvas sociālās komunikācijas un inovāciju centra, Lietuvas dabas izpētes centra, Latvijas vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra, Lietuvas vides projektu aģentūras u.c. ar LIFE programmas ieviešanu saistītas organizācijas un pārstāvji Baltijas valstīs.

Pasākuma mērķis ir dalīties pieredzē par projektu ieviešanu Baltijas valstīs, stiprināt sadarbību Baltijas valstu starpā, apspriest kopējus izaicinājumus un problēmas, apzināt labās prakses piemērus, ieviešot LIFE programmas projektus.

Dienas kārtību skatīt šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.