Notiks Latvijā īstenojamo LIFE projektu tikšanās

Projekta “Kapacitātes palielināšana LIFE programmas ieviešanai Latvijā” (CAP LIFE LAT) ietvaros 2018.gada 31.augustā Ķemeros notiks Latvijā notiekošo LIFE programmas projektu tikšanās.

Šāda tikšanās notiks jau trešo gadu pēc kārtas ar mērķi dalīties pieredzē par projektu īstenošanu, apkopot mācību vajadzības un pārrunāt aktualitātes projektos. Tikšanās pirmajā daļā projektu pārstāvji prezentēs klātesošajiem katra projekta aktualitātes un padarīto gada laikā, kā arī paredzēta diskusija par izaicinājumiem un labās prakses piemēriem projektu īstenošanā, dalīšanās pieredzē un mācību vajadzību apkopošana. Otrajā daļā pasākuma dalībnieki dosies ekskursijā pa LIFE programmas projekta “Ķemeru nacionālā parka hidroloģiskā režīma atjaunošana” (HYDROPLAN) norises vietām.

Pasākumā aicināti piedalīties šobrīd Latvijā notiekošo projektu pārstāvji (vadošie īstenotāji un partneri). Sīkāka informācija par pasākuma programmu un reģistrēšanos pasākumam: Līga Baumane, liga.baumane@lvafa.gov.lv, 29406878.

Septembra beigās plānota līdzīga tikšanās Baltijas mērogā, kurā Latvijā notiekošie projekti varēs dalīties pieredzē ar Lietuvas un Igaunijas kolēģiem, kā arī mācīties no citu Baltijas jūras reģiona valstu piemēriem (Dānija, Somija).

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.