24.jūlijā notiks seminārs “LIFE projektu budžeta sastādīšana”

Seminārs paredzēts visiem LIFE programmas interesentiem – gan tiem, kas tikai plāno iesniegt projektu iesniegumus, gan tiem, kas jau iesnieguši 2018. gada projektu koncepcijas Eiropas Komisijā.

Seminārā “LIFE projektu budžeta sastādīšana” tiks detalizēti apskatītas obligātās prasības un galvenie izaicinājumi LIFE budžeta sastādīšanā, kā arī tiks sniegti praktiski padomi kā sekmīgi aizpildīt budžeta sadaļu LIFE eProposal sistēmā.

Seminārā piedalīsies un savās zināšās dalīsies pieredzējuši vairāku LIFE projektu īstenotāji – Elīna Konstantinova no biedrības Baltijas Krasti un Inga Račinska no Latvijas Dabas fonda.

Seminārs notiks 24.jūlijā, no plkst. 9:00 līdz 11:40, viesnīcas “Radi un draugi” telpās, Mārstaļu ielā 3, Rīgā.

Lūdzam interesentus iepriekš reģistrēties ŠEIT.

Semināra programma pieejama ŠEIT.

! Atgādinām, ka līdz šī gada 12. septembrim joprojām turpinās LIFE programmas Klimata pasākumu apakšprogrammas projektu pieteikumu iesniegšana Eiropas Komisijā.

Aicinām pieteikties bezmaksas konsultācijām pie LIFE atbalsta vienības speciālistiem, lai nodrošinātu sekmīgu LIFE projektu pieteikumu sagatavošanu. Pieteikšanās vietnē www.lifeprogramma.lv.

Sīkāka informācija par semināru: Līga Baumane, LIFE Atbalsta vienības vecākā eksperte, tālr.: 29406878, e-pasts: liga.baumane@lvafa.gov.lv

Informāciju sagatavoja:
Baiba Mārcēna
Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas
LIFE Atbalsta vienības sabiedrisko attiecību speciāliste
mob.: 26522008,
baiba.marcena@lvafa.gov.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.