Latvijā notiekošo LIFE programmas projektu tikšanās

Projekta “Kapacitātes palielināšana LIFE programmas ieviešanai Latvijā”

(CAP LIFE LAT) ietvaros trešdien, 23. augustā, notika Latvijā notiekošo LIFE programmas projektu tikšanās. Šāda tikšanās notika jau otro reizi (iepriekšējā notika 2016.gada 27.maijā) ar mērķi dalīties pieredzē par projektu īstenošanu, apkopot mācību vajadzības un pārrunāt aktualitātes projektos. Tikšanās pirmajā daļā projektu pārstāvji prezentēja klātesošajiem katra projekta aktualitātes un padarīto gada laikā, savukārt otrajā daļā norisinājās diskusija par izaicinājumiem un labās prakses piemēriem projektu īstenošanā, dalīšanās pieredzē un mācību vajadzību apkopošana.

Šobrīd Latvijā tiek realizēti 15 projekti ar LIFE programmas līdzfinansējumu, no kuriem 8 ir Dabas un bioloģiskās daudzveidības prioritārās jomas projekti, 3 – Vides un resursu efektivitātes prioritārās jomas projekti, 3 – Klimata apakšprogrammas projekti un 1 kapacitātes celšanas projekts.

Septembra beigās plānota līdzīga tikšanās Baltijas mērogā, kurā Latvijā notiekošie projekti varēs dalīties pieredzē ar Lietuvas un Igaunijas kolēģiem.

Informāciju sagatavoja
LIFE atbalsta vienības sabiedrisko attiecību speciāliste
Inga Vasiļjeva

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.