Apmācības LIFE programmas projektu sagatavotājiem

01.08.2017

2017.gada 8.augustā aicinām Jūs apmeklēt semināru Eiropas Savienības vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu sagatavotājiem, kurā būs iespēja iegūt noderīgu informāciju par projekta pieteikuma aizpildīšanas būtiskākajām niansēm iesniegšanai Eiropas Komisijā (projekta apraksts, aktivitāšu plānošana, budžeta sagatavošana u.c.).

Semināru vadīs Diego Mattioli (Itālija) - Vecākais eksperts Eiropas Savienības (ES) projektu plānošanā un vadībā, specializējies LIFE, Horizon 2020 un INTERREG  programmās. Viņš ir piedalījies vairāk kā 20 ES finansētos projektos, kas saistīti ar vidi un enerģētiku, no to sagatavošanas līdz projekta noslēgumam. Šobrīd viņš ir iesaistīts 7 LIFE programmas projektu īstenošanā dažādās lomās (piemēram, projekta sagatavošanas koordinēšana, aktivitāšu vadīšana). Pēdējo 10 gadu laikā viņš ir vadījis lekcijas par ES projektu plānošanu, projektu tehnisko un finanšu vadību, projektu grāmatvedību u.c.

Detalizēta semināra darba kārtība pieejama ŠEIT.

Seminārs notiks Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (Rīgā, Peldu ielā 25), 409.telpā. Semināra darba valoda – angļu.

Iepriekšēja reģistrācija semināram OBLIGĀTA (norises vietā darbojas caurlaižu sistēma). Reģistrēties ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.