Notikusi diskusija par Daudzgades darba programmas detaļām

29. un 30. jūnijā notika 10 nacionālo kontaktpunktu, Eiropas Komisijas, EASME ekspertu un dalībvalstu kapacitātes projektu pārstāvju tikšanās neformālā gaisotnē. Tikšanās centrā - saruna par nākamās Daudzgadu darba programmas (2018-2020) detaļām.

Pirmā diena iesākās ar diskusiju starp kapacitātes projektiem par izaicinājumiem un jaunumiem, atšķirīgām pieredzēm un labāko praksi.

Diskusijā aktīvi piedalījās arī Eiropas Komisijas eksperts Mišels Kišrons (Michel Quicheron), kurš atbildēja uz klātesošo jautājumiem.

Tikšanās turpinājumā notika LIFE Daudzgadu darba programmas apspriešana, diskutējot gan par vērtēšanas metodoloģiju, gan aktuālajām prioritātēm un vispārīgām tēmām. EK un EASME pārstāvji skaidroja EK pozīciju un dažādu izmaiņu mērķus, kā arī uzklausīja dalībvalstu iebildumus un ierosinājumus.

LIFE Kapacitātes palielināšanas programmu Latvijā pārstāvēja Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas direktors Jānis Rudzītis, LIFE Atbalsta vienības vadītājs Jānis Vēbers, Atbalsta vienības vecākā eksperte Zane Pūpola, VARAM Dabas aizsardzības departamenta direktores vietniece Ilona Mendziņa un VARAM Klimatu pārmaiņu departamenta direktore Ilze Prūse.

Informāciju sagatavoja:
LIFE atbalsta vienības sabiedrisko attiecību speciāliste
Inga Vasiļjeva
29276111

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.