Noslēdzās pieteikumu iesniegšana nacionālajam līdzfinansējumam LIFE projektu realizēšanai

Šī gada 31. maijā noslēdzās pieteikumu iesniegšana nacionālajam līdzfinansējumam LIFE projektu realizēšanai. Kopā tika saņemti 27 pieteikumi

Vislielākā interese (8 pieteikumi) ir Vides apakšprogrammas Vides un resursu efektivitātes prioritārajā jomā un Klimata pasākumu apakšprogrammas Klimata pārmaiņu mazināšanas prioritārajā jomā (8 pieteikumi). Nemainīgi augsta interese Latvijas organizācijām ir Vides apakšprogrammas Dabas un bioloģiskās daudzveidības prioritārajā jomā (6 pieteikumi). Vides apakšprogrammas Vides pārvaldības un informācijas prioritārajā jomā iesniegti 3 pieteikumi, savukārt Klimata pasākumu apakšprogrammas prioritārajās jomās Pielāgošanās klimata pārmaiņām un Klimata pārvaldība un informācija iesniegti katrā pa vienam pieteikumam.

Vairāk kā puse no iesniedzējiem ir uzņēmēji (15), aktīvas bijušas universitātes un institūti (6), pieteikumi saņemti arī no NVO (3), pašvaldībām (2) un valsts iestādes (1).

Informācija par apstiprinātajiem projektiem līdzfinansējuma saņemšanai tiks publiskota pēc projektu administratīvās, finanšu un kvalitātes izvērtēšanas.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.