Saņemtas LIFE projektu koncepcijas

27.04.2017

Lai nodrošinātu kvalitatīvāku projektu pieteikumu iesniegšanu, veicinātu projektu ideju izplatību un partneru meklēšanu, līdz 25.aprīlim LIFE atbalsta vienība aicināja interesentus iesniegt plānoto LIFE projektu koncepcijas.
Šogad potenciālo projektu iesniedzēju interese par LIFE programmu ir bijusi salīdzinoši liela – kopā iesniegtas 36 projektu koncepcijas (2016.gadā tika iesniegtas 22 koncepcijas). Vispopulārākā bijusi LIFE Vide un resursefektivitāte apakšprogramma, kurā iesniegtas 16 projektu koncepcijas, savukārt Dabas un bioloģiskās daudzveidības, Vides pārvaldības un informācijas un Klimata pasākumu apakšprogrammās iesniegtas 7 koncepcijas katrā.

Šobrīd LIFE atbalsta vienība, sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas speciālistiem, aktīvi strādā pie koncepciju izskatīšanas un komentāru sniegšanas koncepciju autoriem. Komentārus/ieteikumus koncepciju autoriem plānots izsūtīt līdz 15.maijam.

Atgādinām, ka pieteikšanās nacionālā finansējuma konkursam noslēdzas 31.maijā. Vairāk informācijas par pieteikšanos LIFE projektu nacionālajam finansējumam šeit: http://www.lifeprogramma.lv/lv/projektu-pieteicejiem

Nacionālajam finansējumam var pieteikties arī organizācijas, kas nav iesniegušas projekta koncepciju. Par jebkādiem jautājumiem sakarā ar pieteikšanos nacionālajam finansējumam vai citiem jautājumiem par LIFE programmu, aicinām konsultēties LIFE atbalsta vienībā.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.