• Sākums >
  • Aktualitātes >
  • LIFE jaunumi >
  • Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija aicina piedalīties LIFE programmas informatīvajā seminārā

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija aicina piedalīties LIFE programmas informatīvajā seminārā

Piektdien, 10.jūnijā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) notiks LIFE programmas informatīvais seminārs par projektu pieteikumu gatavošanu un iesniegšanu. Semināra mērķis ir atbalstīt LIFE programmas finansējuma apgūšanu Vides un Klimata pasākumu apakšprogrammās. Seminārs tiek rīkots Eiropas Komisijas LIFE programmas projekta Nr. LIFE14CAP/LV/000002 “Capacity Building for LIFE Programme implementation in Latvia”(CAP LIFE LAT) ietvaros.

LIFE ir ES finansēts instruments vides un klimata pasākumiem un projektiem, lai uzlabotu ES vides un klimata politikas un likumdošanas īstenošanu. LIFE atbalsta projektus divās apakšprogrammās – Klimata pasākumu un Vides apakšprogrammā.

Seminārs sniegs iespēju iegūt informāciju un izpratni par LIFE programmu, tās galvenajiem elementiem un sniegtajām iespējām, saņemt informāciju par uzaicinājumiem iesniegt projektus, un, jo īpaši saņemt skaidras norādes attiecībā uz pieteikšanās procesu – prioritārās jomas, projektu veidi, finansēšanas mehānismi un finansējuma mērķi, kā arī par nacionālā līdzfinansējuma iespējām un iepriekš pieļautajām kļūdām.

Plašāka informācija par 2016.gada izsludināto projektu konkursu: http://ec.europa.eu/environment/life/funding/life2016/index.htm#traditional

Semināra mērķauditorija ir ministrijas un to pakļautībā esošās iestādes, pašvaldības un plānošanas reģioni, uzņēmumi, nevalstiskās organizācijas, augstākās izglītības un zinātnes iestādes, un konsultanti, kas darbojas saistībā ar vides un klimata pārmaiņu problēmu risināšanu.

Papildus informāciju var saņemt pie LIFE atbalsta vienības darbiniekiem – Jāņa Vēbera (janis.vebers@lvafa.gov.lv), Maijas Malnačas (maija.malnaca@lvafa.gov.lv) un Līgas Baumanes (liga.baumane@lvafa.gov.lv).

Pieteikšanās semināram ir obligāta! Semināram pieteikties līdz 8.jūnijam. PIETEIKŠANĀS ANKETA!

Seminārs notiks Peldu ielā 25., 409. telpā (lielā zāle) no plkst. 11:00 līdz 14:45.  Ministrijā darbojas caurlaižu sistēma, lūdzam ierasties uz semināru laicīgi, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu!

Semināru būs iespēja vērot video tiešraidē www.varam.gov.lv.

Semināra plānotā darba programma

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.