17.maijā notiks LIFE konsultatīvās padomes pirmā sanāksme

Šī gada 17.maijā, plkst. 14:00, Rīgā, Eksporta ielā 5, notiks pirmā LIFE konsultatīvās padomes sanāksme. Konsultatīvā padome izveidota Eiropas Komisijas LIFE programmas projekta Nr. LIFE14CAP/LV/000002 “Capacity Building for LIFE Programme implementation in Latvia”(CAP LIFE LAT) ietvaros ar mērķi sniegt informatīvu atbalstu Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas LIFE atbalsta vienībai, lai uzlabotu LIFE programmas projektu kvalitāti Latvijā iesniegšanas un īstenošanas stadijās.

Sanāksmes mērķis ir klātienē savstarpēji iepazīstināt jaunizveidotās konsultatīvās padomes locekļus, kā arī informēt par CAP LIFE LAT projekta mērķiem, stratēģiju un turpmākajiem soļiem. Sanāksmē aicināti piedalīties visi konsultatīvās padomes locekļi.

Sanāksmi vadīs LIFE atbalsta vienības vadītājs Jānis Vēbers. Sanāksmē piedalīsies arī  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāve Ilona Mendziņa un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas direktors Jānis Rudzītis.

Sīkāku informāciju par plānoto sanāksmi var uzzināt, sazinoties ar LIFE atbalsta vienības vecāko eksperti Līgu Baumani, zvanot 29406878 vai rakstot liga.baumane[at]lvafa.gov.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.