Tiek izsludināts konkurss līdzfinansējuma saņemšanai LIFE projektiem

Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija (turpmāk – Fonda administrācija) informē, ka ar Fonda administrācijas 2014.gada 25.augusta rīkojumu Nr.1-02/15 ir apstiprināta „Eiropas Kopienas vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu nacionālā līdzfinansējuma iesniegumu iesniegšanas un izskatīšanas kārtība programmas periodam 2014-2017” kārtība.

Fonda administrācija izsludina valsts budžeta līdzfinansējuma konkursu projektiem, kas 2014. gadā piedalās Eiropas Kopienas vides un klimata pasākumu programmā LIFE šādās apakšprogrammās:

Projektu konkursā var pieteikties līdz š.g. 08.septembrim, iesniedzot projekta iesniegumu Fonda administrācijā, Rīgā, Eksporta ielā 5, LV-1010, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00, vai noteiktajā termiņā sūtot ierakstītā vēstulē pa pastu vai dokumenta veidā, kas parakstīts ar drošu e-parakstu.

Projekta iesniegums jāiesniedz atbilstoši apstiprinātajai „Eiropas Kopienas vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu nacionālā līdzfinansējuma iesniegumu iesniegšanas un izskatīšanas kārtība programmas periodam 2014-2017” kārtībai.

Projektu iesniegumu iesniegšanas un izskatīšanas kārtība, kā arī projekta iesnieguma veidlapas pieejamas Fonda administrācijas mājas lapā http://www.lvafa.gov.lv  sadaļā „LIFE+”.

E-pasts papildus informācijai: lvafa@lvafa.gov.lv.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.