Norisinājies seminārs „Ūdenssaimniecības attīstības projektu sagatavošana un ieviešana"

Vides ministrijā š.g. 10 janvārī norisinājās seminārs „Ūdenssaimniecības attīstības projektu sagatavošana un ieviešana", kuru kopīgi rīkoja Vides ministrija, Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija un Vides investīciju fonds.

Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas pārstāvji dalībniekus informēja par Latvijas vides aizsardzības fonda 2008. gadā izsludinātajiem projektu konkursiem, kā arī par vadlīnijas „Ūdeņu aizsardzība" aktivitāšu konkursu nolikumu un par nepieciešamo dokumentu iesniegšanu lai pieteiktos konkursam.

Vides investīciju fonda pārstāvji sniedza informāciju par atbalsta sniegšanas iespējām projektu iesniegumu sagatavošanā un līdzfinansējuma nodrošināšanas iespējām, savukārt Vides ministrijas darbinieki informēja par plānoto atbalstu no ES fondiem ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstībai apdzīvotās vietās ar iedzīvotāju skaitu līdz 2000.

Semināru apmeklēja, aptuveni, 168 interesenti. Vislielākā uzmanība tika izrādīta Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas Vides aizsardzības projektu sektora vadītāja Rolanda Sadauska stāstītajam par vadlīnijas „Ūdeņu aizsardzība" aktivitāšu konkursu nolikumiem 2008. gadam un pieteikšanos konkursam, tika uzdots ļoti daudz jautājumu, apmeklētāji vēlējās uzzināt vai viņu konkrētās un nereti specifiskās idejas atbilst konkursa nolikumā norādītajām prasībām, kā arī tika izrādīta interese par iesnieguma veidlapu aizpildīšanas niansēm.

Semināra materiāli pieejami šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.