Piedalies vides politikas veidošanā

Vides ministrija ir uzsākusi darbu pie vides politikas pamatnostādnēm, kas iezīmēs jaunus valstiski nozīmīgus uzdevumus laika periodam no 2009. - 2015. gadam. Patlaban ir izstrādāti sākotnējie projekti piecām jauno Vides politikas pamatnostādņu sadaļām:

  • § Gaiss;
  • § Ūdens;
  • § Zeme;
  • § Daba;
  • § Klimats.

Ir uzsākts arī jauns un plašs sabiedrības līdzdalības projekts sadarbībā ar portālu politika.lv, ar portāla starpniecību norisināsies pamatnostādņu sabiedriskā apspriešana. Līdz pat jūnija beigām portālā ikviens tiešsaistē var izteikt savu
viedokli par dokumenta pašreizējo versiju. Tā kā šis vēl ir tikai pamatnostādņu projekts, tad apspriešanai tas tiek piedāvāts nevis, kā vienots veselums, bet gan katra sadaļa tiek nodalīta atsevišķi.

Portālā www.politika.lv Jums ir iespēja veidot diskusiju , apspriežot gan Vides ministrijas, gan Jūsu pašu, lasītāju, priekšlikumus. Ikviens viedoklis tiks uzklausīts un rūpīgi izvērtēts. Tiek gaidīta arī konstruktīva kritika, jo Vides ministrijai ir būtiski uzzināt un izvērtēt ikkatra Latvijas iedzīvotāja viedokli. Tādēļ Vides ministrs Raimonds Vējonis aicina - piedalieties Vides politikas pamatnostādņu apspriešanā! Atbildes uz jautājumiem meklēsim un risinājumus atradīsim kopīgi!

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.