18. maijā notiks virtuālā LIFE Info diena

15.05.2020

18. maijā aicinām uzņēmējus, pašvaldību pārstāvjus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus un citus interesentus piedalīties virtuālajā LIFE Info dienā! Pasākumā būs iespējams iepazīties ar informāciju par Eiropas Savienības atbalsta programmas LIFE līdzfinansējuma piesaistes iespējām Latvijā.

Šis pasākums ir paredzēts tiem, kuri līdz šim ar LIFE programmu nav bijuši pazīstami, tādēļ pasākuma ietvaros tiks sniegta informācija par LIFE programmas mērķiem, sniegtajām iespējām, nosacījumiem un projektu sagatavošanas procesu.

LIFE Info dienā piedalīsies arī EASME pārstāvis Sarunas Zableckis, kas Info dienas klausītājus iepazīstinās ar LIFE programmu un šī gada uzsaukumu. Šī lekcija būs angļu valodā, tulkojums uz latviešu valodu netiks nodrošināts.

LIFE Atbalsta vienības eksperte Zane Pūpola stāstīs par veiksmīgu LIFE projektu piemēriem, savukārt LIFE Atbalsta vienības vadītājs Jānis Vēbers sniegs informāciju par nacionālo finansējumu.

Lai pieteiktos pasākumam, nepieciešams reģistrēties ŠEIT. Lai piedalītos pasākumā dalībniekiem pirms tā sākuma nepieciešams izveidot profilu ZOOM platformā.

Ar pasākuma programmu iespējams iepazīties šeit.

LIFE INFO dienu organizē LIFE Atbalsta vienība- galvenais atbalsts LIFE programmas interesentiem, pieteicējiem un realizētājiem.

LIFE ir Eiropas Savienības dabas un vides aizsardzības un klimata pārmaiņu atbalsta programma, ar kuras palīdzību Latvijā ir realizēti daudzi vides kvalitāti uzlabojoši projekti, piemēram, alternatīvās biodegvelas ražošana no zālāju biomasas un meža biotopu atjaunošana Gaujas Nacionālajā parkā.

Ar LIFE programmas atbalstu uzņēmēji var izstrādāt inovatīvus produktus, uzlabot ražošanas kvalitāti un resursu efektivitāti, kā arī aizstāt nevēlamus ķīmiskus savienojumus ar videi draudzīgiem aizvietotājiem savos produktos. Arī pašvaldības var izmantot LIFE sniegto atbalstu, realizējot projektus, kas samazina vides ietekmi uz infrastruktūru, informē sabiedrību, uzlabo tehnoloģiskos procesus pašvaldībā vai risina citas pašvaldībā aktuālas, ar vidi un klimatu saistītas problēmas. Nevalstisko organizāciju pārstāvjus un valsts iestādes aicinām iepazīties ar iespējām piesaistīt LIFE līdzfinansējumu klimata un vides aizsardzības projektiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.