Par dokumentu iesniegšanu Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijā

01.04.2020

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Valsts reģionālās attīstības aģentūras Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija (Fonda administrācija) no šī gada 13. marta līdz ārkārtas situācijas stāvokļa beigām funkcijas un pienākumus veic attālināti.

Ievērojot maksimālu piesardzību ārkārtējās situācijas periodā un lai izvairītos no tieša kontakta ar apmeklētājiem, atgādinām, ka dokumenti papīra formātā ir iesniedzami Alberta ielā 10, Rīgā, tomēr, ja dokumentus nepieciešams iesniegt klātienē Eksporta ielā 5, lūgums tos atstāt speciāli paredzētajā pastkastē ar norādi Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija,   kas atrodas 1. stāvā pie ieejas durvīm.

Atgādinām, ka izsludinātie projektu konkursi nav atcelti, aicinām dokumentus projektu konkursiem iesniegt pasts@vraa.gov.lv elektroniskā formā, parakstītus ar elektronisko parakstu. Ja šādas iespējas nav, tad sūtīt papīra dokumentu skanētas vai fotografētas kopijas, orģinālus iesniedzot pēc ārkārtas situācijas beigām Alberta ielā 10, Rīgā.

Fonda administrācijas darbinieku kontaktinformācija pieejama šeit.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem!

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.