Izsludināta pieteikšanās dalībai Latvijas vides aizsardzības fonda Konsultatīvajā padomē

18.06.2019

Valsts reģionālās attīstības aģentūras Latvijas vides aizsardzības fonda (turpmāk – Fonds) administrācija, atbilstoši Fonda konsultatīvās padomes nolikumam (apstiprināts ar Vides ministra 2007.gada 17.aprīļa rīkojumu Nr. 245), izsludina pieteikšanos dalībai Fonda Konsultatīvajā padomē laika posmā no 2019.gada 5.augusta līdz 2021.gada 6.augustam.

Dalībai Latvijas vides aizsardzības fonda Konsultatīvajā padomē var pieteikties biedrības un nodibinājumi, kuru mērķis saskaņā ar to statūtiem ir vides aizsardzība, kā arī ar vides izglītības un vides zinātnes attīstību saistītu institūciju deleģēti pārstāvji.

Organizācijām, kuras vēlas deleģēt pārstāvi darbam Fonda Konsultatīvajā padomē, jāiesniedz sekojoši dokumenti:

  1. Iesniegums par pārstāvja deleģēšanu padomē, norādot pārstāvja un tā vietnieka kontaktinformāciju (adrese, telefona numurs, e-pasta adrese);
  2. Organizācijas lēmums, ar kuru uz diviem gadiem tiek deleģēts pārstāvis un tā vietnieks dalībai Fonda Konsultatīvajā padomē, norādot personu vārdus un uzvārdus;
  3. Biedrībām un nodibinājumiem papildus jāiesniedz statūtu kopija.

Dokumenti līdz 2019.gada 18.jūlijam (ieskaitot) jāiesniedz Valsts reģionālās attīstības aģentūrā, Alberta iela 10, Rīga, LV -1010, e-pasts: pasts@vraa.gov.lv ar norādi – Dalībai Latvijas vides aizsardzības fonda Konsultatīvajā padomē.

Jautājumi un sīkāka informācija pa tālr: 67503350 vai e-pastu: lvaf@vraa.gov.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.