Tiks apbalvoti labākie Latvijas LIFE projekti

2018.gada 22.novemrī notiks svinīgs pasākums LIFE programmas sekmīgāko Latvijas projektu godināšani – “LIFE BALVA 2018”.

Pasākumā paredzēts atskats par LIFE programmas devumu Latvijai un Eiropai, kā arī tiks atzīmēti un godināti LIFE programmas ietvaros Latvijā īstenojamo projektu sasniegumi.

Pasākuma ietvaros notiks LIFE balvu pasniegšanas ceremonija, kurā tiks apbalvoti labākie LIFE projekti Latvijā šādās nominācijās:

  1. Publiski aktīvākais LIFE projekts LatvijāValstiski nozīmīgākais LIFE projekts Latvijā
  2. Inovatīvākais LIFE projekts Latvijā
  3. LIFE projekts Latvijā, kuršveicis teritoriāli plaškās dabas aizsardzības aktivitātes
  4. Ambiciozākais LIFE projekts Latvijā
  5. Augstāk novērtētais jaunais LIFE projekts Latvijā

Pasākumu rīko Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija kopīgi īstenotā Eiropas Komisijas LIFE programmas projekta “Kapacitātes palielināšana LIFE programmas ieviešanai Latvijā” (CAPLIFELAT) ietvaros. Pasākuma mērķis ir veicināt LIFE programmas atpazīstamību, popularizējot veiksmīgākos un labākos Latvijas LIFE projektus.

Par programmu LIFE

LIFE programma ir ES (Eiropas Savienības) finanšu instruments vides un klimata jomā, ar mērķi veicināt, aktualizēt, attīstīt un īstenot ES vides un klimata politiku, līdzfinansējot projektus ar Eiropas pievienoto vērtību. LIFE programmas kopējais budžets laika posmam no 2018.–2020. gadam ir EUR 1 657 miljoni. EK apstiprināto projektu realizācijai pieejams arī nacionālais finansējums. LIFE programma Latvijā darbojas no 2001. gada un ar tās atbalstu veiksmīgi realizēti 47 projekti.

Par LIFE Atbalsta vienību – projektu CAP LIFE LAT

CAP LIFE LAT (Projekts Nr. LIFE14CAP/LV/000002 “Capacity Building for LIFE Programme implementation in Latvia”) ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un  Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācijas (LVAFA) veidots LIFE projekts ar mērķi veicināt sekmīgo LIFE programmas projektu apjomu Latvijā, sniedzot atbalstu projektu pieteicējiem un realizētājiem.

Informāciju sagatavoja:

Baiba Mārcēna
Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas
LIFE Atbalsta vienības sabiedrisko attiecību speciāliste
mob.:
26522008, baiba.marcena@lvafa.gov.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot mūsu mājas lapu, jūs piekrītat izmatot mūsu sīkdatnes.